W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Piknik Rodzinny w Gminnym Przedszkolu Publicznym im. Jana Brzechwy w Wierzbicy

W czwartek 6 czerwca 2024r.w Gminnym Przedszkolu Publicznym im. Jana Brzechwy w Wierzbicy odbył się Piknik Rodzinny. Głównym założeniem imprezy było miłe, aktywne i pomysłowe spędzanie wolnego czasu całej społeczności przedszkolnej.

Piknik Rodzinny w Gminnym Przedszkolu Publicznym im. Jana Brzechwy w Wierzbicy

Na piknik przybyły dzieci ze swoimi rodzinami. Duże zainteresowanie wywołał kącik malowania twarzy, robienia tatuaży i warkoczyków, balonowe cuda oraz kącik sensoryczny. Równie ogromną atrakcją dla dzieci były dmuchane zjeżdżalnie. Powodzeniem cieszyło się stoisko z ciastami, gdzie można było posmakować pysznych wypieków przygotowanych przez rodziców oraz stoisko grillowe. Nie zabrakło również stoiska z popcornem. 

Gwiazdami sceny Pikniku Rodzinnego były przedszkolaki, które prezentowały piosenki, tańce i wiersze. Gościem specjalnym była absolwentka przedszkola Blanka Łyżwińska, która zaprezentowała swoje umiejętności akrobatyczne. Rodzice z grupy „Żabki” wystąpili na scenie prezentując świetną grę aktorską w inscenizacji „ Kaczka Dziwaczka”.

Gratulujemy wszystkim wspaniałych występów i odwagi. Dziękujemy pani Wójt Agnieszce Jastrzęskiej oraz p.o kierownik oświaty pani Katarzynie Czyż za przyjęcie zaproszenia i obecność na naszej uroczystości. Dziękujemy wychowankom MOW w Wierzbicy za pomoc w prowadzeniu kącika malowania twarzy, robienia tatuaży oraz warkoczyków. Podziękowania kierujemy również do wszystkich rodziców, którzy aktywnie włączyli się w pomoc przy zorganizowaniu Pikniku Rodzinnego w naszym przedszkolu.

Zdjęcia (13)

{"register":{"columns":[]}}