W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Opieka stomatologiczna dla uczniów

W 2023 roku przyczyniliśmy się do utworzenia gabinetu stomatologicznego skierowanego do dzieci i młodzieży z terenu gminy Wierzbica.

pacjenci

Gabinet mieści się w budynku szkoły podstawowej im Stefana Żeromskiego. Jest w pełni profesjonalnie wyposażony. Nawiązaliśmy porozumienie z Przychodnią Stomatologiczna Perladent z Radomia, specjalizującą się w nowoczesnej stomatologii dziecięcej oraz mającą znakomite doświadczenie w tworzeniu gabinetów szkolnych.

Dzięki temu dzieci i młodzież z naszej gminy są objęte niezwykle profesjonalną kompleksową opieką stomatologiczna – mają zapewnione częste przeglądy i profilaktyka stomatologiczna , spotkania edukacyjne, instruktaż higieny oraz oczywiście leczenie zębów najlepszymi materiałami. Gabinet uzyskał kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia i wszystkie procedury są bezpłatne dla Dzieci do ukończenia 18 r.ż. z gminy Wierzbica.
Aby zapewnić taką opiekę także uczniom pozostałych szkół podstawowych w naszej gminie, podjęliśmy decyzję , że zapewnimy darmowy dojazd chętnym uczniom do gabinetu ze szkół 2 razy w roku!

Gabinet działa od 1 grudnia 2023 r. Dotychczas wykonano w nim ponad 700 przeglądów i zabiegów profilaktyki stomatologicznej oraz około 160 leczeń stomatologicznych.

Opinie rodziców i dzieci

Mama Kasi

 

Gabinet na najwyższym poziomie. Fantastyczne podejście do dzieci. Miła, przyjazna atmosfera. Serdecznie polecam!

 

Rodzice przedszkolaków

 

Świetne podejście do najmłodszych pacjentów. Dzieciaki po pierwszej wizycie bardzo zadowolone. Dowiedziały się jak prawidłowo umyć ząbki i dbać o higienę. Dzieci bardzo polubiły Panią Doktor i są już zapisane na kolejną wizytę. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w szkole powstał taki gabinet.

 

Antek – uczeń 4 klasy

 

Na wizycie było bardzo miło, miałem leczonego zęba oraz Pani opowiedziała mi jak dbać o zęby i używać nitki dentystycznej. Gabinet to kosmos!. Jest mega ładny i super nowoczesny!

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}