W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie w sprawie ograniczeń zużycia wody z sieci wodociągowej

W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami, a zwłaszcza okresem bezdeszczowym oraz wzrastającym zużyciem wody apelujemy do mieszkańców gminy o racjonalne i oszczędne korzystanie z wody pobieranej z sieci wodociągowej.

Oszczędzaj wodę

Prosimy o wykorzystywanie wody wyłącznie na potrzeby socjalno - bytowe oraz zaprzestania używania wody na cele gospodarcze i rekreacyjne (podlewania trawników, ogródków, napełniania przydomowych basenów , mycia pojazdów itd.).

Jednocześnie informujemy, iż nadmierne zużycie wody powoduje znaczący spadek ciśnienia wody w  wodociągu, co może spowodować w niektórych miejscowościach wystąpienie przerw w jej dostawie.

Ponadto przypominamy, że obowiązuje całkowity zakaz poboru wody z hydrantów do innych celów niż przeciwpożarowych.

Jeszcze raz proszę mieszkańców o racjonalne gospodarowanie wodą.

Z poważaniem
p.o. Kierownik ZWiK
Monika Fura
 

{"register":{"columns":[]}}