W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie o szkoleniu - Dobre praktyki wodne

Dobre praktyki wodne 1

Wójt Gminy Wierzbica informuje o bezpłatnym szkoleniu, które kierowane jest do rolników, domowników rolników, małżonków rolników, osób zatrudnionych w rolnictwie, młodych rolników, właścicieli lasów, wnioskodawców lub beneficjentów operacji typu „ Premie dla młodych rolników”. Realizatorem projektu jest Instytut ADN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jest to Instytut, który w ramach wdrażanych przez ARiMR działań objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 realizuje ogólnokrajowe operacje szkoleniowe.

Szkolenie jest planowane na dzień 30 listopada w godzinach: 9.00 – 15.30, w Urzędzie Gminy                 w Wierzbicy. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie ukończenia szkolenia oraz materiały szkoleniowe na nośniku USB.  Organizatorzy zapewniają przerwę na kawę oraz obiad.

UWAGA! Warunkiem przeprowadzenia szkolenia jest zebranie grupy minimum 30 osób.

Osoby zainteresowane proszę o zgłaszanie się do Urzędu Gminy w Wierzbicy, pokój nr 22 lub pokój nr 3, albo telefonicznie  pod nr 48 618 36 38.

Do rejestracji uczestnictwa proszę przygotować numer ewidencyjny producenta.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}