W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Obwieszczenie o zawieszeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia polegającego na „Rozbudowie gospodarstwa rolnego polegającej na rozbudowie budynku inwentarskiego – obory oraz dwóch budynków gospodarczych w zabudowie zagrodowej wraz z niezbędną infrastrukturą na terenie działek o nr ewid. 159 oraz 158 w miejscowości Zalesice, gmina Wierzbica, powiat radomski, woj. mazowieckie”

Materiały

Obwieszczenie o zawieszeniu postępowania 05.03.2024
Obwieszczenie​_o​_zawieszeniu​_postępowania​_05032024.pdf 0.11MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
05.03.2024 15:25 Emilian Stańkowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Małgorzata Ucińska
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Obwieszczenie o zawieszeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia polegającego na „Rozbudowie gospodarstwa rolnego polegającej na rozbudowie budynku inwentarskiego – obory oraz dwóch budynków gospodarczych w zabudowie zagrodowej wraz z niezbędną infrastrukturą na terenie działek o nr ewid. 159 oraz 158 w miejscowości Zalesice, gmina Wierzbica, powiat radomski, woj. mazowieckie” 1.0 05.03.2024 15:25 Emilian Stańkowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}