W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Wierzbicy z dnia 18 marca 2024 r. o przyznanych numerach list kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Wierzbica zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Na podstawie art. 410 § 8 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r. poz. 2408) Gminna Komisja Wyborcza w Wierzbicy podaje do publicznej wiadomości informację o przyznanych numerach list kandydatów komitetów wyborczych niespełniających żadnego z warunków określonych w art. 409 Kodeksu wyborczego w wyborach zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Listom kandydatów komitetów wyborczych niespełniających żadnego z warunków określonych w art. 409 Kodeksu wyborczego, zarejestrowanym w więcej niż jednym okręgu wyborczym w wyborach do Rady Gminy Wierzbica, przyznano następujące numery:

Numer listy

Nazwa komitetu wyborczego

16

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA ZIELONKI

17

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRESY

18

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM

Liście kandydatów komitetu wyborczego niespełniającego żadnego z warunków określonych w art. 409 Kodeksu wyborczego, zarejestrowanej w jednym okręgu wyborczym w wyborach do Rady Gminy Wierzbica, przyznano następujący numer:

Numer listy

Nazwa komitetu wyborczego

19

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z RZECZKOWA ORAZ BŁĘDOWA

Przewodniczący
Gminnej Komisji Wyborcze
j w Wierzbicy
/-/ Krzysztof Muniak

Materiały

Obwieszczenie o wylosowanych numerach list
obwieszczenie​_o​_wylosowanych​_numerach​_list.pdf 0.10MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
18.03.2024 16:35 Emilian Stańkowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Emilian Stańkowski
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Wierzbicy z dnia 18 marca 2024 r. o przyznanych numerach list kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Wierzbica zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r. 1.0 18.03.2024 16:35 Emilian Stańkowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}