W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego dla zapaśnika „ORLIK” Wierzbica

Mazowsze Logotyp

Już po raz drugi zapaśnik Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Orlik” Wierzbica Jakub Lisek został uhonorowany nagrodą pieniężną ufundowaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Nagroda w wysokości 5 000 zł. została wręczona przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika w Polskim Komitecie Olimpijskim w Warszawie podczas Mazowieckiej Gali Sportu w dniu 18.10.2023 r. Jest to efekt wyników sportowych osiągniętych w 2022 r. przez Jakuba, w tym zdobycie złotego medalu na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. 

Wychowanek trenera Mirosława Piskorza otrzymuje tą nagrodę po raz drugi z rzędu, co świadczy o właściwym rozwoju sportowym.

Duży talent Jakuba, poparty ogromnym nakładem pracy, wysiłkiem i wytrwałością w treningach pozwoliły na osiągnięcie tak wspaniałych wyników, które zostały docenione przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Postawa Jakuba, jako sportowca i człowieka może być wzorem do naśladowania dla innych młodych ludzi  rozpoczynających przygodę ze sportem.

Gratulujemy Jakubowi, rodzicom, trenerowi oraz Klubowi „Orlik” Wierzbica za osiągnięcie tak znakomitego sukcesu.

{"register":{"columns":[]}}