W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Międzynarodowy Dzień Pomocy Potrzebującym

Z inicjatywy Pani Dyrektor i Pracowników Gminnego Publicznego Żłobka w Wierzbicy w dniu 24.02.2024 r. zostały przekazane 3 paczki artykułów spożywczych zebranych podczas zbiórki prowadzonej w placówce do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, które następnie trafiły do rodziny potrzebującej takiego wsparcia. A to wszystko w ramach corocznego Międzynarodowego Dnia Pomocy Potrzebującym obchodzonego 23 lutego.

Międzynarodowy Dzień Pomocy Potrzebującym

Jest to dzień, który ma na celu zwrócenie uwagi na problemy ludzi znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej oraz zachęcenie do niesienia im pomocy.

Rodzice najmłodszych mieszkańców naszej Gminy w piękny sposób pokazali swoim pociechom, jak ważne i potrzebne jest dzielenie się z innymi, którzy potrzebują pomocy. 

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}