W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konsultacje społeczne projektu Strategii rozwoju ponadlokalnego Partnerstwa Radomskiego Obszaru Funkcjonalnego wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko

W nawiązaniu do informacji, która ukazała się na naszej stronie ponownie przypominamy o konsultacjach społecznych.

logo rof

Szanowni Państwo,

Zarząd Stowarzyszenia Radomskiego Obszaru Funkcjonalnego, informuje o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu Strategii rozwoju ponadlokalnego Partnerstwa Radomskiego Obszaru Funkcjonalnego wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko.

Rozpoczynamy konsultacje społeczne projektu Strategii rozwoju ponadlokalnego Partnerstwa Radomskiego Obszaru Funkcjonalnego wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko. Konsultacje społeczne trwają od dnia 27.03.2024r do 30.04.2024r. Pełną informację wraz z załącznikami znajdziecie Państwo w zakładce AKTUALNOŚCI KONSULATCJE SPOŁECZNE na stronie:

http://stowarzyszenierof.pl/

Gmina Wierzbica zaplanowała spotkanie konsultacyjne w trybie on-line na dzień 18.04.2024 godz. 12.30-15.30.

Link do spotkania dotyczącego konsultacji społecznych w trybie on-line będzie aktywny i dostępny na stronie naszego urzędu w dniu zaplanowanej konsultacji od godz. planowanego rozpoczęcia spotkania poniżej zamieszczny link do spotkania konsultacyjnego.

Materiały

Link do spotkania konsultacyjnego

 

Zachęcamy już dziś do zapoznania się z projektem Strategii rozwoju ponadlokalnego Partnerstwa Radomskiego Obszaru Funkcjonalnego, Prognozą oddziaływania na środowisko oraz zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych.

Z poważaniem

     Wójt Gminy

/-/ Zdzisław Dulias

{"register":{"columns":[]}}