W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat Gminnej Komisji Wyborczej w Wierzbicy z dnia 15 marca 2024 r. w sprawie terminu i miejsca losowania numerów list kandydatów na radnych komitetów wyborczych w wyborach do Rady Gminy Wierzbica zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Materiały

Komunikat Gminnej Komisji Wyborczej z dnia 15 marca 2024 r. w sprawie terminu i miejsca losowania numerów list kandydatów na radnych komitetów wyborczych w wyborach do Rady Gminy Wierzbica zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.
Kominikat​_Gminnej​_Komisji​_Wyborczej​_w​_Wierzbicy.pdf 0.45MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
15.03.2024 12:24 Maciej Kotowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej w Wierzbicy
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Komunikat Gminnej Komisji Wyborczej w Wierzbicy z dnia 15 marca 2024 r. w sprawie terminu i miejsca losowania numerów list kandydatów na radnych komitetów wyborczych w wyborach do Rady Gminy Wierzbica zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r. 1.0 15.03.2024 12:24 Maciej Kotowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}