W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jubileusz 45-lecia Zapasów w Wierzbicy

Zaproszenie ORLIK

W związku z przypadającym w bieżącym roku jubileuszem 45 – lecia powstania zapasów w Wierzbicy, Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Orlik” Wierzbica organizuje w dniu 25 listopada 2023 r. uroczyste spotkanie byłych i obecnych zawodników i zawodniczek, trenerów i działaczy oraz wszystkich sympatyków Klubu i tej dyscypliny sportowej. Nie zabraknie wspomnień i prezentacji na slajdach i filmach dawnych walk i treningów naszych wychowanków.

Uroczystości jubileuszowe rozpoczną się o godz. 1600 mszą świętą w kościele św. Stanisława bpa i m. w Wierzbicy połączoną z poświęceniem sztandaru.

Dalsza część  jubileuszu odbędzie się od godz. 1730 w Domu Weselnym „Jarzębina” w Wierzbicy, ul. Ogrodowej 21. W  programie przewidziane jest przekazanie sztandaru naszemu Klubowi przez fundatorów, wręczenie odznaczeń, wyróżnień i podziękowań oraz część artystyczna w wykonaniu wokalistki GOK w Wierzbicy Wioletty Kwapisz.

Uroczystości jubileuszowe zakończone zostaną poczęstunkiem oraz wspólnym spotkaniem towarzyskim uczestników.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu jubileuszowym prosimy o zgłaszanie się w terminie do dnia 12 listopada 2023 r. Zgłoszenia  przyjmowane są telefonicznie przez niżej wymienione osoby:

  1. Katarzyna Drab, tel. 695 585 628
  2. Bogdan Rywacki, tel. 608 678 976
  3. Tomasz Kaczmarczyk, tel. 503 988 410

Ze względów organizacyjnych prosimy o dotrzymanie terminu zgłoszeń.

{"register":{"columns":[]}}