W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja w sprawie kontroli wywozu nieczystości płynnych

W związku z przeprowadzanymi kontrolami posiadania umów oraz uiszczania opłat za wywóz nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych lub z osadników przydomowych oczyszczalni ścieków Urząd Gminy w Wierzbicy zwraca się z prośbą do mieszkańców o dostarczanie ww. dokumentów do urzędu gminy w celu przeprowadzenia kontroli w terminie do 12 lipca 2024 r.

KONTROLA WYWOZU NIECZYSTOŚCI PŁYNNYCH

Każda posesja niepodłączona do sieci kanalizacyjnej zostanie skontrolowana do sierpnia 2024 r.

Podczas kontroli, właściciel nieruchomości zobowiązany jest okazać: 

  • umowę zawartą z przedsiębiorcą posiadającym zezwolenie na opróżnianie zbiorników bezodpływowych lub przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Wierzbica, 
  • dowody potwierdzające uiszczanie opłat za tę usługę za 2023r. (rachunki, faktury).  

Prosimy Państwa o współpracę i udostępnienie niezbędnych dokumentów będących przedmiotem kontroli. 

Osoby, które nie mają jeszcze podpisanych umów  na opróżnianie zbiorników bezodpływowych lub osadów z przydomowych oczyszczalni ścieków powinny to uczynić niezwłocznie. 
 
 

{"register":{"columns":[]}}