W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja o zmianie taryf na zbiorowe zaopatrzenie wody i zbiorowe odprowadzanie ścieków

Decyzją Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, z dniem 29 marca 2024 roku wejdą nowe taryfy zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków.

Logotyp Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie

Szanowni mieszkańcy,

uprzejmie informujemy, iż decyzją nr WA.RZT.70.133.2023/7 z dnia 23 lutego 2024 roku Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie  Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie (zwanym dalej Regulatorem), z dniem 29 marca 2024 roku wejdą w życie nowe 3 letnie taryfy, czyli ceny i stawki opłat za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków stosowane przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Wierzbicy.

Informujemy jednocześnie, że rozliczenie rachunków Klientów w okresie, w którym dokonano zmiany ceny, nastąpi proporcjonalnie. System rozliczy zużycie wody i ścieków według ilości dni obowiązywania nowej i starej ceny.

Informacja dotycząca nowych taryf w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków oraz decyzja Regulatora dostępne są do pobrania poniżej.

Materiały

WA.RTZ.70.133.2023/7 z dn. 23.02.2024 r. (bip.gov.pl)

 

W związku z wejściem w życie nowej taryfy dla Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Wierzbicy, Wójt Gminy Wierzbica wystąpi do Rady Gminy o ustalenie dopłat do 1mwody i ścieków dla utrzymania utrzymanaia dotychzasowej ceny.

{"register":{"columns":[]}}