W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja dotycząca budowy linii kolejowej nr 84 na odc. Radom-Iłża-Kunów – Centralny Port Komunikacyjny – CPK

Informujemy, że w ramach prac nad Rozszerzonym Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowym dla zadania pn. „Budowa linii kolejowej nr 84 na odc. Radom -Iłża -Kunów” utworzono na stronie internetowej Centralnego Portu Komunikacyjnego Sp. z o.o. dedykowaną zakładkę Budowa linii kolejowej nr 84 na odc. Radom-Iłża-Kunów – Centralny Port Komunikacyjny – CPK poświęconą Projektowi, która zawiera m.in. materiał mapowy w formie mapy interaktywnej.

CPK Logo

Ponadto, zgodnie z aktualnym harmonogramem, w I kwartale 2024 r. zaplanowane są spotkania informacyjno-konsultacyjne z mieszkańcami każdej z gmin, przez które przebiegają planowane warianty linii kolejowej.

Link do strony internetowej:

https://www.cpk.pl/pl/budowa-linii-kolejowej-nr-84-na-odc-radom-ilza-kunow?fbclid=IwAR0Vmwl9DMsoOa0GsjGOeRAsxjEsGh38sHiqYVUXmqt3IIMA39EXJqXB_mk

{"register":{"columns":[]}}