W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja dla Rolników - szacowanie szkód w gospodarstwie

W związku z wystąpieniem na terenie Gminy Wierzbica przymrozków wiosennych, informujemy o możliwości składania przez producentów rolnych wniosków o szacowanie szkód w gospodarstwach rolnych.

Informacja dla Rolników

Wnioski należy składać w siedzibie Urzędu w pokoju nr 22 lub w sekretariacie od dnia 13 maja 2024 roku do 29 maja 2024 roku.

Do wniosku o oszacowanie szkód należy dołączyć:

  • kserokopię wniosku o płatności bezpośrednie na rok 2024, w celu weryfikacji informacji o powierzchni gospodarstwa rolnego; 
  • w przypadku posiadania w gospodarstwie zwierząt, zaświadczenie o ich ilości wydane przez ARiMR lub kopię zgłoszenia do Systemu Identyfikacji  Rejestracji Zwierząt (IRZ)/księga stada/paszporty.

Druk wniosku można pobrać ze strony internetowej Urzędu https://samorzad.gov.pl/web/maz-wierzbica lub w Urzędzie Gminy Wierzbica w pokoju nr 22.

Materiały

Wniosek o oszacowanie szkód
Wniosek​_o​_oszacowanie​_szkod​_(1).pdf 0.30MB
Instrukcja wypełniania wniosku
Instrukcja​_wypelniania​_wniosku.pdf 0.41MB
Klauzula RODO
Klauzula​_RODO.pdf 0.07MB
{"register":{"columns":[]}}