W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ankieta dotycząca diagnozy zagrożeń społecznych

interankieta 2023

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców do wzięcia udziału w naszych ankietach dotyczących diagnozy zagrożeń społecznych! Twoja opinia jest niezwykle ważna i może pomóc nam zrozumieć problemy, które wpływają na nasze społeczeństwo. Twoja anonimowość jest gwarantowana, więc możesz być szczery i otwarcie wyrazić swoje poglądy. Im więcej osób weźmie udział, tym lepiej będziemy w stanie działać na rzecz poprawy naszej wspólnoty. Twoja chwila to dla nas cenny wkład w budowę lepszego jutra. Wypełnij ankietę już teraz i pomóż nam tworzyć bardziej świadome i odpowiedzialne społeczeństwo!

Materiały

Anonimowa ankieta dla dorosłych mieszkańców z Gminy Wierzbica do Diagnozy Lokalnych Zagrożeń Społecznych dla Gminy Wierzbica 2023
{"register":{"columns":[]}}