W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

W trosce o czyste powietrze – konkurs na plakat

22.09.2021

czyste powietrze

W ramach projektu Wojewody Mazowieckiego „Czyste Mazowieckie 2021” finansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie został ogłoszony konkurs „W trosce o czyste powietrze”. Prace konkursowe można przesyłać do 20 listopada 2021 r. Celem konkursu jest przygotowanie plakatu związanego z ochroną środowiska i tematem czystego powietrza. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województwa mazowieckiego.

Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wybierze 9 plakatów, które zostaną opublikowane na stronie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego oraz zaprezentowane w formie wystawy w arkadach budynku Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie. Nagrodą główną w konkursie jest tablet graficzny.

Regulamin konkursu dostępny jest w załączeniu.

„Czyste mazowieckie – 2021” dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie www.wfosigw.pl.

logo WFOŚiGW    

Współpraca:

logo MKO

Materiały

Regulamin konkursu - W trosce o czyste powietrze
Regulamin​_konkursu​_-​_W​_trosce​_o​_czyste​_powietrze.doc 0.07MB
Załącznik nr 1 do Regulaminu - W trosce o czyste powietrze
Załącznik​_nr​_1​_do​_Regulaminu​_-​_W​_trosce​_o​_czyste​_powietrze.docx 0.02MB
Załącznik nr 2 do Regulaminu - W trosce o czyste powietrze
Załącznik​_nr​_2​_do​_Regulaminu​_-​_W​_trosce​_o​_czyste​_powietrze.docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}