W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

02.03.2023

usuwanie_folii_rolniczych

W związku z planowanym złożeniem wniosku do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie dot. realizacji zadania pn: ,,Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”, zwracamy się z prośbą do osób zainteresowanych odbiorem folii rolniczej, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag o składanie wniosków w wersji papierowej w Urzędzie Gminy ul. Kochanowskiego 88, 26-432 Wieniawa od dnia 03.03.2023 r. do 20.03.2023 r. Wnioski można pobrać w Biurze Obsługi Mieszkańca.

Złożenie wniosku nie stanowi zobowiązania mogącego być podstawą roszczeń. Wnioski będą realizowane w kolejności zgłoszenia do wyczerpania limitu środków w uzyskanej dotacji.  

Dofinansowanie nastąpi w przypadku gdy Gmina Wieniawa otrzyma dotację na zadanie z zakresu usuwania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Materiały

Wniosek - Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej
Wniosek​_-​_Usuwanie​_folii​_rolniczych​_i​_innych​_odpadów​_pochodzących​_z​_działalności​_rolniczej.docx 0.03MB
{"register":{"columns":[]}}