W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Skrócone godziny pracy Urzędu

09.07.2024

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z prognozowanymi wysokimi temperaturami, w dniach od 10 do 12 lipca 2024 roku, godziny pracy naszego Urzędu zostają tymczasowo skrócone. W podanych dniach Urząd będzie czynny od godziny 7:00 do 13:00.

Decyzja o skróceniu godzin pracy została podjęta w trosce o zdrowie i komfort zarówno naszych pracowników, jak i interesantów. Wysokie temperatury mogą negatywnie wpływać na wydajność pracy oraz samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniach biurowych.

Prosimy o uwzględnienie tej zmiany przy planowaniu wizyt w Urzędzie. Zachęcamy również do korzystania z dostępnych usług online, które pozwolą na załatwienie wielu spraw bez konieczności osobistej wizyty.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z tymczasową zmianą godzin pracy i dziękujemy za wyrozumiałość.

Materiały

Zarządzenie Nr 93.2024
Zarządzeznie​_Nr​_932024.pdf 0.17MB
{"register":{"columns":[]}}