W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Rozbudowa sieci kanalizacyjnej na terenie Gminy Wieniawa poprzez budowę oczyszczalni w m. Kłudno oraz budowę oczyszczalni i sieci kanalizacyjnej w m. Skrzynno

07.12.2021

WFOŚiGW_Skrzynno

Gmina Wieniawa mając na uwadze lokalne potrzeby oraz poprawę jakości życia mieszkańców w bieżącym roku przystąpiła do realizacji zadania pn. „Rozbudowa sieci kanalizacyjnej na terenie Gminy Wieniawa poprzez budowę oczyszczalni w m. Kłudno oraz budowę oczyszczalni i sieci kanalizacyjnej w m. Skrzynno.” Wartość inwestycji to 7 223 882,00 zł z czego 6 813 566,00 zł  to środki pochodzące z pożyczki udzielonej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w ramach programu OW/GW-1 – „Ogólnopolski program gospodarki wodno-ściekowej poza granicami aglomeracji ujętych w Krajowym Programie Oczyszczania Ścieków Komunalnych”.

Zgodnie z zapisami określonymi w „Zasadach udzielania dofinansowania ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ”, pożyczka może być umorzona w wysokości  do 50% swojej wartości.

Logo

{"register":{"columns":[]}}