W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Posiedzenie Komisji Komunalnej i Porządku Publicznego

Informuję , że w dniu 14.02.2023r. w Urzędzie Gminy Wieniawa o godz. 10.00 odbędzie się posiedzenie Komisji Komunalnej i Porządku Publicznego.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.

2.  Przedstawienie i przyjęcie porządku obrad.

3. Przedstawienie oraz zaopiniowanie wniosku w sprawie przedłużenia umowy najmu lokalu znajdującego się w PSP w Wieniawie.

4. Przedstawienie oraz zaopiniowanie wniosku o ustalenie przebiegu drogi o nr. ewid. 534 położonej w miejscowości Skrzynno, gm. Wieniawa.

5. Przedstawienie oraz zaopiniowanie wezwania do uregulowania stanu prawnego nieruchomości o nr. ewid. 532/3 położonej w miejscowości Skrzynno, gm. Wieniawa poprzez wykupienie.

6. Przedstawienie oraz zaopiniowanie wniosku ws. wyrażenia zgody na dzierżawę działek o nr 422/1 oraz 422/3 w miejscowości Pogroszyn.

7. Przedstawienie oraz zaopiniowanie wniosku ws. przejęcia nieruchomości oznaczonej nr ewid.239/4 położonej w miejscowości Kłudno.

8. Sprawy różne.

9 .Zakończenie posiedzenia.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
08.02.2023 15:35 Jarosiński Jarosław
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Jan Tarka
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Posiedzenie Komisji Komunalnej i Porządku Publicznego 1.0 08.02.2023 15:35 Jarosiński Jarosław

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}