W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie Komendanta Wojewódzkiego Policji w Radomiu o rozpoczęciu procedury doboru do służby w Samodzielnym Pododdziale Kontrterrorystycznym Policji.

08.05.2023

policja-7

Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu ogłasza rozpoczęcie procedury doboru kandydatów do służby w Samodzielnym Pododdziale
Kontrterrorystycznym Policji w Radomiu w komórce właściwej w sprawach prowadzenia działań bojowych w 2023 r.

Planowane przyjęcia do służby w Policji w 2023 roku:

  • 5 maja
  • 3 iipca
  • 23 sierpnia
  • 27 października
  • 28 grudnia

Liczba osób planowanych do przyjęcia do służby stanowić będzie odzwierciedlenie poziomu wakatów w SPKP w Radomiu.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PROCEDURY KWALIFIKACYJNEJ DOSTĘPNE SĄ na stronie internetowej Komendy Głównej Policji (www.policja.pl) oraz Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu (www.mazowiecka.policja.gov.pl)

Podstawę prawną procedury kwalifikacyjnej stanowi:

- art. 25 ust. 2 w związku z ust. 10 ustawy z dnia 6 kwietnia 1990 roku o Policji /Dz. U. z 2023 z poz. 171 zpóźn. zm./

rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 22 marca 2023 roku w sprawie postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Policji /Dz. U. z 2023 r. poz. 606/.

Materiały

Ogłoszenie KWP w Radomiu
Ogłoszenie​_KWP​_w​_Radomiu​_-​_2023.pdf 3.02MB
{"register":{"columns":[]}}