W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

KOMUNIKAT

10 kwietnia (Wielki Piątek) Urząd Gminy nieczynny

W związku z nieczynnym Urzędem w dniu 10 kwietnia 2020 r. informuję, że termin zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych, które należy zgłaszać najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2020 r. w godzinach pracy Urzędu Gminy w Wieniawie nie ulega zmianie.

Pełnomocnicy komitetów wyborczych lub osoby upoważnione mogą przesłać zgłoszenia w formie skanu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

sekretariat@gminawieniawa.pl 

katarzyna.banasik@gminawieniawa.pl

Wpływ będzie mieć termin wysłania wiadomości. Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny, dopuszczalne jest uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą.

Natomiast oryginały zgłoszenia należy przesłać do Urzędu Gminy w Wieniawie pocztą tradycyjną

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
11.01.2022 08:37 Jarosiński Jarosław
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Katarzyna Banasik
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
KOMUNIKAT 1.0 11.01.2022 08:37 Jarosiński Jarosław

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}