W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jarmarki Skrzyneckie

08.07.2024

IMG_4210

7 lipca 2024 roku odbył się coroczny Jarmark Skrzynnecki. Mimo deszczowej pogody, wydarzenie przyciągnęło wielu mieszkańców i gości, którzy chcieli spędzić ten dzień w wyjątkowej atmosferze pełnej muzyki, tańca i pysznych potraw.

Na scenie wystąpiły lokalne kapele, soliści oraz zespoły, które swoją muzyką rozgrzewały serca uczestników. Melodie płynące ze sceny zachęcały do wspólnego śpiewu i tańca, a różnorodność repertuaru sprawiła, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Deszcz nie przeszkodził również w zabawie tanecznej, uczestnicy jarmarku bawili się do późnych godzin, ciesząc się wspólnymi chwilami. Tańce były doskonałą okazją do integracji i wspólnej zabawy.

Na jarmarku obecne były również stoiska policji i straży pożarnej. Funkcjonariusze udzielali porad dotyczących bezpieczeństwa oraz prezentowali sprzęt, co było atrakcją zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Dla najmłodszych uczestników przygotowano dmuchany zamek, który mimo deszczu dostarczył im mnóstwo radości i zabawy. Dzieci mogły bawić się bezpiecznie pod okiem opiekunów, co było dla nich niezapomnianym przeżyciem.

Zdjęcia (16)

{"register":{"columns":[]}}