W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Drogą ekspresowa S12 – możliwość wypowiedzenia się oraz zapoznania z dokumentacją, przed wydaniem decyzji środowiskowej

10.09.2021

Drodzy Mieszkańcy, przekazujemy do publicznej wiadomości obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Warszawie z dnia 10.09.2021 r. znak: WOOŚ-II.420.437.2019.MBR.31 o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie drogi ekspresowej S12 na odcinku granica województwa łódzkiego – węzeł Radom Południe (bez węzła).

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska

Tym samym informujemy, iż strony przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla powyższego przedsięwzięcia mają prawo do zapoznania się ze zgromadzoną w sprawie dokumentacja, a także wypowiedzieć się co do zebranych dowodów
i materiałów oraz zgłaszonych żądań.

Zapoznanie z zebranym materiałem dowodowym jest możliwe w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Warszawie, przy ul. Sienkiewicza 3, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-15.00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod nr: 22 556 56 45 bądź mailowo pod adresem: hubert.dolegowski.warszawa@rdos.gov.pl, w terminie 7 dni od dnia doręczenia niniejszego obwieszczenia.

Obwieszczenie

Obwieszczenie

Materiały

Obwieszczenie - budowa drogi ekspresowej S12 na odcinku granica województwa łódzkiego – węzeł Radom Południe (bez węzła)
WOOŚ-II4204372019MBR31.pdf 0.82MB
{"register":{"columns":[]}}