W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bezpłatne warsztaty online dla kobiet!

21.02.2022

AR_plakat_A3

Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju rozpoczyna nowy program społeczno – rozwojowy „Akademia Rozwoju”, którego celem jest wsparcie kobiet poprzez edukację, przekazywanie wiedzy i praktycznych umiejętności cenionych na rynku pracy.

Fundacja PFR planuje zrealizować ten cel poprzez zapewnienie wszystkim uczestnikom bezpłatnych szkoleń i warsztatów on-line.

Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak wykorzystywać narzędzia on-line, tworzyć i zarządzać stronami www, poznają podstawy prowadzenia działalności gospodarczej od strony finansowej i prawnej a także dowiedzą się, jak korzystać z metody myślenia projektowego we własnych projektach społecznych i zawodowych. W ramach programu zapewnione będą również dodatkowe konsultacje z edukatorami, spotkania społeczności oraz sesje mentoringowe i coaching zawodowy dla kobiet w różnym wieku.

Rejestracja odbywa się przez formularz rejestracyjny dostępny na stronie: www.fundacjapfr.pl/akademia_rozwoju    

Dzięki rejestracji każda z uczestniczek otrzyma dostęp do zajęć i dodatkowych materiałów edukacyjnych. Ponadto osoby zarejestrowane w programie zostaną zaproszone do udziału w wydarzeniach społecznościowych – spotkania z mentorami, podczas których otrzymają dodatkowe wsparcie motywacyjne i szanse na wzmocnienie swoich relacji społecznych i biznesowych.

AR_ulotka_1AR_ulotka_2

{"register":{"columns":[]}}