W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ankieta nt. budowy nowych mieszkań w Skrzynnie

24.04.2023

mieszkania-skrzynno-olik

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Gmina Wieniawa  rozpoczęła działania mające na celu wykonanie inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego  w miejscowości Skrzynno przy ulicy Młynarskiej 26 z przeznaczeniem na wynajem w ramach poprawy dostępności mieszkań komunalnych (teren obok Ośrodka Społeczno-Kulturowego i Orlika, działka nr 85/1).

Pragnąc dopasować ofertę mieszkaniową do potrzeb zarówno naszych mieszkańców jak i osób, które zamierzają związać swą przyszłość z Gminą Wieniawa, przygotowaliśmy dla Państwa ANKIETĘ, w której znajdują się m.in. pytania o wielkość mieszkań preferowanych do wynajęcia. Wszystkie zainteresowane osoby wynajmem mieszkania w Skrzynnie zapraszamy do jej wypełnienia. 

Państwa opinie są dla nas bardzo cenne, a zebrane informacje pozwolą nam na lepsze i trafniejsze zaplanowanie inwestycji przy ulicy Młynarskiej w Skrzynnie. Prosimy o szczere odpowiedzi, ponieważ zależy nam na ustaleniu faktycznego stanu i uzyskaniu  rzetelnych odpowiedzi na pytania. Dane jakie Państwo nam przekażą, będą stanowiły ważny materiał do opracowania dokumentacji projektowej.

Ankieta jest dostępna w wersji elektronicznej pod adresem: https://forms.gle/Kj9KyMCJkp9PkT3z6 i będzie aktywna w terminie do 24.05.2023 r.

Osoby zainteresowane złożeniem Ankiety w formie papierowej, będą mogły pobrać ją ze strony www.gminawieniawa.pl, jak również wypełnić i złożyć w wersji papierowej w siedzibie Urzędu Gminy Wieniawa, ul. Kochanowskiego 88, Biuro Obsługi Mieszkańca.

Dostarczone przez Państwa informacje z pewnością pomogą nam w identyfikacji potrzeb i rozpoznaniu zapotrzebowania związanego z budową mieszkań przez Gminę Wieniawa w miejscowości Skrzynno. 

Zwracamy uwagę, że ankieta NIE jest wnioskiem o wynajem mieszkania. Ma jedynie na celu zebranie wstępnych ważnych informacji, a także zbadanie zainteresowania przystąpienia do Programu realizowanego w ramach budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego.

Zachęcamy do udziału w ankiecie.

Materiały

ANKIETA
ANKIETA.docx 0.05MB
{"register":{"columns":[]}}