W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Trwa rekrutacja na nasze letnie półkolonie artystyczne SZTOS LATO

21.06.2022

sztos lato_kartka

SZTOS LATO 🌞💪🤸

to cykl dwutygodniowych warsztatów ruchowych, plastycznych i teatralnych o charakterze półkolonii zakończonych pokazem pracy warsztatowej, a skierowany do dzieci i młodzieży z Gminy Wieniawa w wieku 9-12 lat.

„Sztos" to określenie używane przez dzieci i młodzież, gdy chcą coś pochwalić, wypowiedzieć się o czymś z aprobatą. Podczas projektu chcemy stworzyć atmosferę zaufania, bezpieczeństwa i dobrej zabawy, aby ośmielić dzieci i młodzież do dzielenia się refleksjami i pomysłami oraz do wyrażania siebie w sposób twórczy poprzez teatr, techniki plastyczne czy ruch. Ponadto, chcemy po prostu, żeby dzieci miały super wakacje!

Projekt SZTOS LATO jest realizowany przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Wieniawie w ramach ogólnopolskiego programu Lato w teatrze, a finansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

TERMIN:

25.07.-7.08.2022 r.

MIEJSCE:

PSP z Klasami Sportowymi im. Jana Kochanowskiego w Wieniawie 

KOSZT:

50 zł (z możliwością zwolnienia z opłaty)

ZAPISY I SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

609 959 969

Zapisy prowadzimy do 24 czerwca! Zachęcamy do sprawnego kontaktu, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona! 

Plakat

 

{"register":{"columns":[]}}