W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Rządowy Fundusz "Polski Ład"

Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych ma na celu dofinansowanie projektów inwestycyjnych realizowanych przez gminy, powiaty i miasta lub ich związki w całej Polsce.

I EDYCJA PROGRAMU

Ciemnoniebieska plansza z konstrukcją dużego budynku i orłem w koronie w tle. Na planszy napis "Rządowy Fundusz Polski Ład. Program Inwestycji Strategicznych. Gmina Wielgomłyny otrzymała 7 451 381zł". Poniżej z prawej logo POLSKI ŁAD oraz BGK.

Gmina Wielgomłyny otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych na następujące inwestycje:

 • Termomodernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Gminie Wielgomłyny
  Wartość dofinansowania: 6 503 631,00 zł
 • Zakup ekologicznego autobusu i ciągnika rolniczego
  Wartość dofinansowania: 947 750,00 zł

II EDYCJA PROGRAMU

Ciemnoniebieska plansza w tle z konstrukcją dużego budynku i orłem w koronie. Na planszy napis "Rządowy Fundusz Polski Ład. W drugiej edycji Programu Inwestycji Strategicznych gminie Wielgomłyny przyznano 8 449 050 zł. Po prostu inwestujemy w Polskę". Poniżej z prawej logo POLSKI ŁAD oraz BGK.

Gmina Wielgomłyny otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych na poniższe inwestycje:

 • Modernizacja dróg gminnych i wewnętrznych na terenie gminy Wielgomłyny
  Wartość dofinansowania: 4 749 050,00 zł
 • Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy ul. Krzętowskiej w Wielgomłynach
  Wartość dofinansowania: 1 800 000,00 zł
 • Modernizacja stacji wodociągowej Wielgomłyny i Zagórze

Wartość dofinansowania: 1 900 000,00 zł

{"register":{"columns":[]}}