W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Odnawialne źródła energii - nabór ruszy 22 maja od godz. 7:30

23.05.2023

22 maja od godziny 7:30 ruszy nabór deklaracji udziału w projekcie "Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gminy Świerklaniec". Nabór potrwa do 2 czerwca 2023 r. do godziny 14:00. Poniżej znajdują się dokumenty wymagane w naborze.

OZE - dokumenty

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej został udostępniony Podręcznik dla Grantobiorcy dla projektu  grantowego „Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gminy Świerklaniec”, w którym znajdują się dokumenty zgłoszeniowe wymagane w naborze.
Poniżej dokumenty do pobrania oraz odnośnik do strony BIP, na której zamieszczone są Zarządzenia Wójta Gminy Świerklaniec.

Ważne!
Nabór rozpoczyna się 22 maja o godz. 7:30 zarówno dla osób, które złożą deklarację w formie papierowej w Urzędzie Gminy Świerklaniec jak i w formie elektronicznej.

Materiały

Deklaracja udziału w projekcie
Zalacznik​_1​_Deklaracja​_udzialu​_w​_projekcie​_Świerklaniec.docx 0.04MB
Ankieta OZE
Zalacznik​_2​_Ankieta​_OZE​_ŚWIERKLANIEC.docx 0.03MB
Pełnomocnictwo
Zalacznik​_3​_Pełnomocnictwo.docx 0.02MB
Podręcznik dla Grantobiorcy
podrecznik​_grantobiorcy.pdf 2.17MB
Poradnik - jak podpisać dokument elektronicznie i wysłać do urzędu?
poradnik​_-​_podpisz​_dokument​_elektronicznie​_za​_pomocą​_podpisu​_zaufanego.pdf 0.08MB
https://bip.swierklaniec.pl/m,1195,odnawialne-zrodla-energii-2023.html
{"register":{"columns":[]}}