W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Życzenia z okazji dnia Pracownika Socjalnego

Grafika przedstawia Urząd Gminy w Rudzie Malenieckiej wraz z Centrum Kultury z lotu ptaka. Dołączony do grafiki został opis Informacja wraz z logotypem z literką "i" w kole. Na grafice znajduje się również herb Gminy Ruda Maleniecka.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego,  wszystkim Pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Rudzie Malenieckiej składam wyrazy uznania za pełną zaangażowania i życzliwości służbę i poświęcenie drugiemu człowiekowi. 

Jednocześnie  życzę: zdrowia, wszelkiej pomyślności, szczęścia w życiu osobistym, aby nigdy nie zabrakło Wam energii, ciepła i wytrwałości.
Niech włożona praca daje Wam wiele satysfakcji oraz ludzkiej wdzięczności, za udzieloną pomoc, wsparcie i dobre słowo na co dzień.


/-/ Leszek Kuca
Wójt Gminy Ruda Maleniecka                                                                       

{"register":{"columns":[]}}