W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Grafika przedstawia Urząd Gminy w Rudzie Malenieckiej wraz z Centrum Kultury z lotu ptaka. Dołączony do grafiki został opis Informacja wraz z logotypem z literką "i" w kole. Na grafice znajduje się również herb Gminy Ruda Maleniecka.

Szanowna Dyrekcjo, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Oświaty. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, składam Państwu wyrazy podziękowania i szacunku za trud codziennej pracy włożony w wychowanie młodego pokolenia oraz życzę dużo zdrowia, pogody ducha, pomyślności, cierpliwości, zadowolenia z wykonywanej pracy oraz wielu sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym. Niech podejmowany trud edukacji i wychowania będzie dla Państwa źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

Wójt Gminy
 /-/ Leszek Kuca

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}