W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Życzenia świąteczne i noworoczne.

Przewodniczący Gminy Piotr Tarasiński wraz z Wójtem Gminy Leszkiem Kucą przekazują Państwu życzenia świąteczne: Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Państwu wielu magicznych chwil w gronie najbliższych, wypełnionych radością i miłością. A w nadchodzącym Nowym Roku zdrowia, szczęścia i pomyślności oraz spełnienia wszystkich pragnień i oczekiwań.
Plakat przedstawia obrazek z narodzin Chrystusa, w kolorze błękitnym, pod zdjęciem treść życzeń Bożonarodzeniowych i Noworocznych, złożonych przez Wójta Gminy i Przewodniczącego Rady Gminy.

Przewodniczący Gminy Piotr Tarasiński wraz z Wójtem Gminy Leszkiem Kucą przekazują Państwu życzenia świąteczne: Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Państwu wielu magicznych chwil w gronie najbliższych, wypełnionych radością i miłością. A w nadchodzącym Nowym Roku zdrowia, szczęścia i pomyślności oraz spełnienia wszystkich pragnień i oczekiwań. Plakat przedstawia obrazek z narodzin Chrystusa, w kolorze błękitnym, pod zdjęciem treść życzeń Bożonarodzeniowych i Noworocznych, złożonych przez Wójta Gminy i Przewodniczącego Rady Gminy.

{"register":{"columns":[]}}