W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zarządzenie Nr 13/2024 Wójta Gminy Ruda Maleniecka z dnia 08 lutego 2024 r. w sprawie wyznaczenia na obszarze Gminy Ruda Maleniecka miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

Materiały

Zarządzenie Nr 13/2024 Wójta Gminy Ruda Maleniecka
Zarzadzenie​_13.pdf 0.11MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
21.02.2024 14:12 Mateusz Kuleta
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Anna Dwojakowska
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Zarządzenie Nr 13/2024 Wójta Gminy Ruda Maleniecka z dnia 08 lutego 2024 r. w sprawie wyznaczenia na obszarze Gminy Ruda Maleniecka miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. 1.0 21.02.2024 14:12 Mateusz Kuleta

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}