W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie na Festyn Rodzinny

Plakat zawiera informacje dotyczące organizowanego przez Samorząd Gminy Ruda Maleniecka festynu rodzinnego zorganizowanego w dniu 19 sierpnia 2023 na placu boiska szkolnego przy ZZPO w Rudzie Malenieckiej. W treści zaproszenia wyszczególniony program wydarzenia oraz atrakcje. Początek o godz. 15.30 występami młodych talentów, następnie powitanie gości przez Wójta Gminy Ruda Maleniecka, o godz. 17.15. przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru Kultureska, o godz. 19.30 koncert zespołu FOX, za następnie o 20.30 występ gwiazdy wieczoru Zespół Extazy, po nim dyskoteka do godz. 24.00 pod gwiazdami z Dj. Na plakacie zdjęcia zespołów muzycznych oraz teatru Kultureska.

Plakat zawiera informacje dotyczące organizowanego przez Samorząd Gminy Ruda Maleniecka festynu rodzinnego zorganizowanego w dniu 19 sierpnia 2023 na placu boiska szkolnego przy ZZPO w Rudzie Malenieckiej. W treści zaproszenia wyszczególniony program wydarzenia oraz atrakcje. Początek o godz. 15.30 wystepami młodych talentów, następnie powitanie gości przez Wójta Gminy Ruda Maleniecka, o godz. 17.15. przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru Kultureska, o godz. 19.30 koncert zespołu FOX, za następnie o 20.30 występ gwiazdy wieczoru Zespół Extazy, po nim dyskoteka do godz. 24.00 pod gwiazdami z Dj. Na plakacie zdjęcia zespołów muzycznych oraz teatru Kultureska.

{"register":{"columns":[]}}