W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie na bezpłatne badania mammograficzne w dniach: 14 oraz 18 kwiecień 2023 r.

Grafika przedstawiająca informację

Plakat zawiera informacje dotyczące przeprowadzenia bezpłatnych badań mammograficznych. Badanie ma odbyć się w dniu 14 kwietnia 2023r. od godz. 9.00 na parkingu przed Urzędem Gminy w Rudzie Malenieckiej, Ruda Maleniecka 99A. Na badanie mogą zgłaszać się Panie w wieku 50 -69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat (24 miesięcy) nie wykonywały bezpłatnego badania mammograficznego. Ponadto na plakacie jest podany numer telefonu (58) 325-76-02, pod którym można zarejestrować się na niniejsze badanie.

 

Plakat zawiera informacje dotyczące przeprowadzenia bezpłatnych badań mammograficznych. Badanie ma odbyć się w dniu 18 kwietnia 2023r. na parkingu przed Urzędem Gminy w Rudzie Malenieckiej, Ruda Maleniecka 99A. Na badanie mogą zgłaszać się Panie w wieku 50 -69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat (24 miesięcy) nie wykonywały bezpłatnego badania mammograficznego. Ponadto na plakacie jest podany numer telefonu (42) 254-64-17 oraz adres strony www: medica.org.pl, pod którymi można zarejestrować się na niniejsze badanie.

{"register":{"columns":[]}}