W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie - Forum Nowoczesnego Rolnictwa – Rolnictwo 4.0

29.05.2024

Grafika przedstawiająca informację

Szanowni Państwo,

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Kielcach, jako współorganizator wydarzenia, z ogromną przyjemnością zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Forum Nowoczesnego Rolnictwa – Rolnictwo 4.0, które odbędzie się na terenie Politechniki Świętokrzyskiej w dniu 29 maja 2024r.

Nowoczesne rolnictwo jest systemem zarządzania produkcją rolną, który wykorzystuje naukowe metody oraz innowacyjność w drodze do profesjonalizacji rolnictwa dbając o jednoczesne zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko. Nowoczesne rolnictwo przynosi szereg korzyści zarówno dla producentów rolnych, środowiska oraz całego społeczeństwa.

Forum Nowoczesnego Rolnictwa to wyjątkowe wydarzenie zgromadzi licznych ekspertów, rolników, naukowców oraz przedstawicieli firm z branży rolnej, aby wspólnie debatować na tematy związane z najnowszymi trendami oraz technologiami, jak również wyzwaniami dla przyszłości rolnictwa. Państwa obecność z pewnością będzie cennym wkładem w rozwój sektora rolnego.

Organizatorami wydarzenia są: Politechnika Świętokrzyska oraz Świętokrzyska Grupa Mediowa.

Zaproszenie, agenda, plakat wydarzenia w załączeniu.

Serdecznie zapraszamy!

Materiały

Zaproszenie
Forum​_Nowoczesnego​_Rolnictwa​_-​_zaproszenie.pdf 0.03MB
Agenda
Forum​_Nowoczesnego​_Rolnictwa​_-​_Agenda​_​_(003).pdf 4.48MB
{"register":{"columns":[]}}