W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

Grafika przedstawiająca informację

W dniu 21 czerwca edukację zakończyli uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej oraz Publicznego Przedszkola w Rudzie Malenieckiej.

O godz. 8.00 w Kościele Parafialnym w Rudzie Malenieckiej odbyła się msza św. w intencji uczniów, rodziców i nauczycieli, a następnie zgromadzeni udali się do budynku szkoły podstawowej, gdzie  na sali sportowej odbyły się uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 2023/24.

Na wstępie uczniów, nauczycieli oraz zgromadzonych rodziców powitała Pani Dyrektor – Dorota Zygmunt, która podziękowała nauczycielom, pracownikom, rodzicom i uczniom za cały rok pracy. Nagrodziła uczniów, którzy w minionym roku wyróżnili się pod względem nauki, zachowania, a także zdobyli wiele nagród w konkursach.

      Do zgromadzonych uczniów, nauczycieli a także rodziców zwróciła się również obecna Pani Wójt Gminy – Jolanta Orman, która podziękowała za trud włożony w nauczanie
i wychowanie młodzieży. Wspólnie z Panią Dyrektor wręczyła nagrody dla najlepszych uczniów. Pogratulowała wysokich wyników w nauce oraz życzyła uczniom bezpiecznych
i udanych wakacji.
Ceremonia nagradzania była nie tylko okazją do uhonorowania najlepszych uczniów, ale również do podziękowania nauczycielom i rodzicom za ich wsparcie
i zaangażowanie. Wzajemne gratulacje i wyrazy uznania podkreśliły, jak ważna jest współpraca między szkołą, a rodziną w procesie edukacyjnym.

Następnie młodzież klasy VII przygotowała występ -  akademię słowno-muzyczną, skierowaną do opuszczających szkolne mury, uczniów kl. VIII.

Ważnym punktem uroczystości było również pożegnanie i podziękowanie za długoletnią pracę pedagoga szkoły – Pani Jadwigi Rurarz, która odeszła na zasłużoną emeryturę.

Dzień wypełniony był miłą atmosferą – pełną uśmiechów, dumy i wzajemnego szacunku,
a także radosnymi chwilami spędzonymi w gronie kolegów i koleżanek, co czyni ten dzień niezapomnianym i wyjątkowym.

Zdjęcia (12)

{"register":{"columns":[]}}