W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uroczysta akademia z okazji dnia Komisji Edukacji Narodowej

Grafika przedstawiająca informację

W dniu 12 października 2023 r. w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Rudzie Malenieckiej odbyła się uroczysta akademia z okazji dnia Komisji Edukacji Narodowej. Akademię przygotowali uczniowie z klas: II, IV, V, VIA i VII  pod kierunkiem Joanny Adamus, Bożeny Popielskiej, Doroty Partyki, Justyny Słowik, Marcina Wróbla i Małgorzaty Wydry. Samorząd Uczniowski przygotował dla nauczycieli drobny, bardzo miły upominek wykonany przez siebie – zakładkę do książki z drobnym słodkim akcentem. 

W tym roku jest to szczególny dzień , bo przypada 250 rocznica utworzenia KEN. Z tej okazji w szkole wykonano okolicznościowe gazetki, oraz na godzinach wychowawczych zapoznano uczniów z  prezentacją na temat KEN.

W tym dniu nauczycielom wręczono również nagrody które kształtowały się w przypadku nagród Dyrektora w kwotach od 700 do 950 zł oraz  w kwotach od 1200 do 2500 zł w przypadku nagród Wójta. 

Nagrody  Wójta otrzymali: 

 1.  Dorota Zygmunt
 2.  Joanna Adamus
 3. Wioletta Flejterska
 4. Małgorzata Gil
 5. Joanna Juszczyk
 6. Dorota Partyka
 7. Agnieszka Pluta
 8. Bożena Popielska

Nagrody Dyrektora otrzymali:

 1. Renata Szczerbińska 
 2. Dariusz Doniecki 
 3. Ilona Dróżdż 
 4. Małgorzata Wydra 
 5. Justyna Słowik 
 6. Halina Tańculska 
 7. Dorota Fijołek 
 8. Jadwiga Rurarz 
 9. Ewa Doniecka 
 10. Magdalena Pachuc  
 11. Edyta Skwara
 12. Elżbieta Drozdowska 
 13. Marcin Wróbel

Nagrody Dyrektora otrzymali również pracownicy obsługi.

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}