W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Szczepienia przeciwko COVID-19

20.01.2021

Szczepimy się

Urząd Gminy w Rudzie Malenieckiej informuje, iż dla osób niepełnosprawnych lub mających obiektywne trudności w samodzielnym dotarciu na szczepienie przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, zamieszkałych na terenie gminy Ruda Maleniecka, istnieje możliwość skorzystania z transportu do Ośrodka Zdrowia w Rudzie Malenieckiej.

Kontakt pod numerem telefonu: 735 – 407 - 035

Podczas rejestracji pacjent jest obowiązany wyrazić  zgodę na przekazanie przez personel medyczny koordynatorowi gminnemu d/s organizacji dowozu do punktu szczepień informacji o miejscu, dacie i godzinie szczepienia. Jeśli pacjent nie wyrazi takiej zgody, to samodzielnie musi zadzwonić do koordynatora gminnego w sprawie organizacji transportu do punktu szczepień.

Wszelkie informacje dotyczące szczepień przeciwko COVID-19 znajdą Państwo pod linkiem:

https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/seniorzy-szczepia-sie-przeciw-covid-19#wiek80plus

{"register":{"columns":[]}}