W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Obwieszczenie Wójta Gminy Ruda Maleniecka z dn. 10.04.2024r. w sprawie zawiadomienia stron o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz infrastrukturą techniczną i zbiornikiem na nieczystości ciekłe na działce nr 377 położonej w miejscowości Wyszyna Machorowska.

Materiały

Obwieszczenie
obwieszczenie​_bip3.pdf 0.29MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
12.04.2024 10:04 Mateusz Kuleta
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Marek Banasik
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Obwieszczenie Wójta Gminy Ruda Maleniecka z dn. 10.04.2024r. w sprawie zawiadomienia stron o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz infrastrukturą techniczną i zbiornikiem na nieczystości ciekłe na działce nr 377 położonej w miejscowości Wyszyna Machorowska. 1.0 12.04.2024 10:04 Mateusz Kuleta

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}