W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Obwieszczenie Wójta Gminy Ruda Maleniecka z dn. 07.05.2024r. w sprawie zawiadomienia stron o wszczęciu postępowania w sprawie zmiany decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz infrastrukturą techniczną i zbiornikiem na nieczystości ciekłe na działce nr 377 położonej w miejscowości Wyszyna Machorowska.

Materiały

Obwieszczenie
obwieszczenie​_bip4​_(1).pdf 0.29MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
09.05.2024 10:49 Mateusz Kuleta
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Magdalena Pikuła
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Obwieszczenie Wójta Gminy Ruda Maleniecka z dn. 07.05.2024r. w sprawie zawiadomienia stron o wszczęciu postępowania w sprawie zmiany decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz infrastrukturą techniczną i zbiornikiem na nieczystości ciekłe na działce nr 377 położonej w miejscowości Wyszyna Machorowska. 1.0 09.05.2024 10:49 Mateusz Kuleta

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}