W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Obwieszczenie Wójta Gminy Ruda Maleniecka z dn. 05.03.2024r. w sprawie zawiadomienia stron o wszczęciu postępowania w sprawie o wydanie decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz przyłączy enn, wod-kan, zbiornika na ścieki lub przydomowej oczyszczalni na działce nr 186 położonej w miejscowości Kołoniec.

Materiały

Obwieszczenie Wójta Gminy Ruda Maleniecka z dn. 05.03.2024r.
Obwieszczenie​_1​_BIP​_(2).pdf 0.29MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
06.03.2024 11:50 Mateusz Kuleta
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Marek Banasik
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Obwieszczenie Wójta Gminy Ruda Maleniecka z dn. 05.03.2024r. w sprawie zawiadomienia stron o wszczęciu postępowania w sprawie o wydanie decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz przyłączy enn, wod-kan, zbiornika na ścieki lub przydomowej oczyszczalni na działce nr 186 położonej w miejscowości Kołoniec. 1.0 06.03.2024 11:50 Mateusz Kuleta

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}