W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Obwieszczenie Wójta Gminy Ruda Maleniecka o wszczęciu postępowania i wystąpieniu do organów współdziałających w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizacje przedsięwzięcia polegającego na: budowie odcinków magistrali wodociągowej, w msc. Lipa, Gmina Ruda Maleniecka, w powiecie koneckim.

Materiały

Obwieszczenie Wójta Gminy Ruda Maleniecka
61-ŚI6220420122​_obwieszczenie​_o​_wszczęciu​_postęp​_i​_wystąp.pdf 0.15MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
15.07.2022 12:16 Mateusz Kuleta
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Anna Cieszkowska
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Obwieszczenie Wójta Gminy Ruda Maleniecka o wszczęciu postępowania i wystąpieniu do organów współdziałających w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizacje przedsięwzięcia polegającego na: budowie odcinków magistrali wodociągowej, w msc. Lipa, Gmina Ruda Maleniecka, w powiecie koneckim. 1.0 15.07.2022 12:16 Mateusz Kuleta

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}