W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs na wspomnienia, dzienniki i pamiętniki pt. "Moja społeczność wobec uchodźców"

Po lewej stronie banneru znajduje się niebiesko-żółta flaga Ukrainy. Po prawej napis Ukraina, całość w tonacji biało-szarej.

Szanowni Państwo, 

W imieniu Instytutu Rozwoju Wsi i Rolnictwa Państwowej Akademii Nauk serdecznie zapraszam do wzięcia udziału i rozpowszechniania informacji na terenie Państwa Gminy o konkursie na wspomnienia, dzienniki i pamiętniki pt. "Moja społeczność wobec uchodźców". 

Konkurs jest przeznaczony dla osób mieszkających na wsi lub w miejscowościach do 20 tys. mieszkańców. Interesujące nas treści miałyby dotyczyć wpływu obecności uchodźców na życie mieszkańców i ich najbliższego otoczenia. Jak zmieniło się ich życie osobiste i zawodowe? Czy ludność wsi i małych miast jest osobiście zaangażowana w działania na rzecz uchodźców? Na czym te działania polegają? Najciekawsze prace zostaną nagrodzone oraz opublikowane. 

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w załącznikach oraz są dostępne na naszej stronie internetowej https://www.irwirpan.waw.pl/858/wydarzenia/konkurs-na-pamietniki. Załączam również przygotowaną przez nas grafikę do rozpowszechnienia na mediach społecznościowych, stronach internetowych oraz plakat do druku.

Materiały

Odezwa
Moja​_spolecznosc​_-​_odezwa.docx 0.02MB
Oświadczenia
Oświadczenia.docx 0.02MB
Regulamin konkursu 'Moja społeczność'
Regulamin​_konkursu​_'Moja​_społeczność'.doc 0.07MB
Plakat
plakat​_spolecznosc​_FB​_link.pdf 0.09MB
Plakat 2
plakat​_spolecznosc.pdf 0.16MB
Plakat JPG
plakat​_spolecznosc​_FB.jpg 1.23MB
{"register":{"columns":[]}}