W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Integracyjny Festyn Rodzinny w Rudzie Malenieckiej

Grafika przedstawiająca informację

Lato, to czas wszelkiego rodzaju festynów rodzinnych. Również w Gminie Ruda Maleniecka lokalny samorząd w dniu 19 sierpnia 2023r. zorganizował Festyn Rodzinny. Jest to coroczne wydarzenie, które przyciąga mnóstwo mieszkańców gminy oraz okolicznych terenów. To wspaniała okazja do wspólnego spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz zintegrowania się. Wójt Gminy – Leszek Kuca serdecznie powitał wszystkich przybyłych na niniejsze wydarzenie: zebranych mieszkańców, dzieci, przedstawicieli KGW, przybyłych gości, Radnych i Sołtysów z terenu Gminy Ruda Maleniecka.

Przy pięknej pogodzie i rodzinnej atmosferze uczestnicy Festynu mieli okazję spędzić aktywnie wolny czas. Festyn zebrał wiele rodzin na wspólną zabawę, każdy mógł skorzystać   z jakiejś atrakcji, ale oczywiście najwięcej przyjemności miały dzieci i młodzież. Organizatorzy dla milusińskich i ich opiekunów przygotowali mnóstwo atrakcji. Były profesjonalne animacje, gry i zabawy, przedstawienie teatralne, dmuchańce, zjeżdżalnie, możliwość przejażdżki konnej, konkurencje sportowo-pożarnicze, słodka wata cukrowa, popcorn, możliwość zwiedzenia strażackich wozów bojowych, parada motocyklowa „Czarnej Floty”. Nie zabrakło również występów artystycznych dzieci i młodzieży ZPPO w Rudzie Malenieckiej. Swoje stoiska promocyjne przygotował oddział Banku Spółdzielczego w  Rudzie Malenieckiej, Nadleśnictwo Radoszyce i Komisariat Policji w Radoszycach, który przygotował stoisko profilaktyczne. 

Podczas festynu stoły uginały się od pysznych posiłków oferowanych przez okoliczne KGW.

Festyn uświetniły występy zespołów muzycznych: FOX oraz EXTAZY, którzy zachęcili zgormadzonych do wspólnej zabawy tanecznej pod gwiazdami.

Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można zapłacić pieniędzmi, tylko radością i słowem DZIĘKUJĘ. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy angażowali się i przyczynili się do przygotowania niniejszego wydarzenia. Dziękujemy przedstawicielom KGW za przygotowanie poczęstunków, policjantom z Komisariatu Policji w  Radoszycach oraz druhom strażakom za czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem, DJ za oprawę muzyczną, a szczególnie dziękujemy mieszkańcom i przybyłym gościom za życzliwość, pomysłowość, poczucie humoru oraz dobrą wspólną zabawę.

To był wspaniały dzień! Piękna pogoda, rodzinna atmosfera, moc atrakcji.

Zdjęcia (11)

{"register":{"columns":[]}}