W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja - bezpłatne badanie przeciwko grypie

Grafika przedstawia Urząd Gminy w Rudzie Malenieckiej wraz z Centrum Kultury z lotu ptaka. Dołączony do grafiki został opis Informacja wraz z logotypem z literką "i" w kole. Na grafice znajduje się również herb Gminy Ruda Maleniecka.

Informujemy, iż w związku z nowelizacją rozporządzenia z dnia 27 sierpnia 2021 roku, w sprawie metody zapobiegania grypie sezonowej w sezonie 2021/2022, od dnia 23 listopada 2021 roku Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rudzie Malenieckiej realizuje metodę zapobiegania grypie sezonowej w sezonie 2021/2022 polegającą na wykonywaniu bezpłatnych szczepień ochronnych przeciwko tej chorobie zakaźnej.

Szczepienia są wykonywane przy użyciu szczepionki przeciwko grypie: Influvac Tetra. Szczepieniami objęte są osoby, które najpóźniej w dniu przeprowadzenia szczepienia ukończyły 18 rok życia. Zapisy na wykonanie w/w szczepienia odbywają się osobiście w siedzibie Publicznego Ośrodka Zdrowia w Rudzie Malenieckiej bądź telefonicznie pod nr tel. (41) 373-15-94.

{"register":{"columns":[]}}