W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bezpłatne bilety dla zaszczepionych na COVID -19.

Plakat w kolorze biało-błękitnym, zawierający informację dotyczące możliwości pozyskania darmowego biletu do kina bądź do teatru w Kielcach, pod warunkiem zaszczepienia się przeciwko COVID-19 II lub III dawka w okresie od 01.12.2021r. – 27.12.2021r., w ramach kampanii promocyjnej Wojewody Świętokrzyskiego # Szczepimy się.

Pragnę poinformować, iż w ramach akcji informacyjno - promocyjnej zachęcającej mieszkańców województwa świętokrzyskiego do szczepień przeciw COVID-19 Wojewoda Świętokrzyski P. Zbigniew Koniusz planuje kampanię polegającą na możliwości skorzystania przez osoby w pełni zaszczepione lub osoby, które przyjmą drugą lub  trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19 w dniach od 1 grudnia 2021 roku do 27 grudnia 2021 roku z bezpłatnych biletów na wybrane seanse w kinie Helios w Kielcach oraz wybrane spektakle teatralne w Teatrze im. S. Żeromskiego w Kielcach.


Termin realizacji kuponów również obejmuje dni: 1 grudnia br. – 27 grudnia br.
Kupony upoważniające do odbioru jednego z biletów będą wydawane w Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach w dniach od poniedziałku do piątku  w godz: 12.00 – 14.00.
Kontakt telefoniczny do osoby wydającej kupony:  (41) 342-12-32


Materiały informacyjne w załączeniu:

 

Plakat w kolorze biało-błękitnym, zawierający informację dotyczące możliwości pozyskania darmowego biletu do kina bądź do teatru w Kielcach, pod warunkiem zaszczepienia się przeciwko COVID-19 II lub III dawka w okresie od 01.12.2021r. – 27.12.2021r., w ramach kampanii promocyjnej Wojewody Świętokrzyskiego # Szczepimy się

{"register":{"columns":[]}}