W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Akcja społeczna w Gminie Ruda Maleniecka - zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt

Grafika przedstawiająca informację

Samorząd Gminy Ruda Maleniecka na czele z Wójtem Gminy Leszkiem Kucą, przy współudziale Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Rudzie Malenieckiej 
w listopadzie br. zainicjował akcję zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt. 

Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku oraz kształtowanie u dzieci i młodzieży postawy przyjaciela zwierząt. Tutejszy Samorząd cieszy się, że tak wielu uczniów odpowiedziało na apel i wzięło udział w zorganizowanej akcji . Pokazuje to, że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest im obojętny! 

Wójt Gminy Ruda Maleniecka Leszek Kuca serdecznie dziękuje wszystkim nauczycielom na czele z Panią Dyrektor Dorotą Zygmunt, pozostałym pracownikom szkoły oraz przede wszystkim dzieciom, młodzieży oraz rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję społeczną. 

Zebrana karma zostanie przekazana do schroniska w Rytlowie (powiat konecki), gdzie od ponad 3,5 roku trafiają bezdomne zwierzęta odłowione z terenu Gminy Ruda Maleniecka. 
Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk!

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}