W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nowe wyposażenie w jednostce OSP Kobiór

06.11.2023

Ochotnicza Straż Pożarna w Kobiórze miesiącu październiku zakupiła wyposażenie osobiste specjalne dla strażaków. Stało się to dzięki dotacji Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Dwóch strażaków OSP w jasnych strojach roboczych

Dzięki dotacji w wysokości 11 000 zł zakupiliśmy na łączną kwotę 12 892 zł wyposażenie osobiste dla strażaków w postaci hełmów, butów oraz rękawic specjalnych. Dziękujemy bardzo za wsparcie ciesząc się jednocześnie że nasi strażacy będą bezpieczniejsi podczas prowadzonych ćwiczeń i działań ratowniczo - gaśniczych.

OSP Kobiór

{"register":{"columns":[]}}